A101 4 m2 halı

★★★★☆

Sadece birkaç günlüğüne en iyi A101 4 M2 Halı fırsatları bir tık uzağınızda! Beğendiğinizi seçin, profesyonel incelemelere bakın ve satın almak için siteye gidin. Gördüğünüz gibi : bu, çok kolay ve çok hızlı.

Tek bir yerde en iyi 10 ürün

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır A101 4 m2 halı?

Köpekbalığı Gezgini asla gözden kaçırmayacağına söz verir ve bu hayvan kılı için bir boşluk için büyük bir vaattir. Bu a101 4 m2 halı halılar, ahşap zeminler ve karo zeminler için idealdir ve gerçekten büyük miktarda hayvan kılı temizler. Çok içeride olan köpeklerde kepek sürekli bir sorun olabilir ve onu takip etmek önemlidir, aksi takdirde saçlar artık kontrol edilemeyen dayanılmaz bir seviyeye yükselecektir.

Bosch'ta bu tamamen aksesuarlara bağlıdır. Halıları ve döşemeleri akü elektrikli süpürgesiyle temizlemek istiyorsanız, döşeme ve halılar için ilgili bir ataşmanın dahil edildiğinden emin olmalısınız. Derzler özel bir derz memesi ile temizlenir.

Pil boşalır boşalmaz, robotlar şarj etmek için otomatik olarak şarj istasyonlarına geri döner. Ardından, kaldığınız tam bir pil ile temizlemeye devam edin. ??

Otomobiller farklı boyutlarda gelir, bu da farklı emme gereksinimleri anlamına gelir. Büyük bir aile arabanız varsa, daha ağır bir a101 4 m2 halı ihtiyacınız vardır. Arabanın muhtemelen daha fazla koltuğu var ya da her yerde debriyaj veya kırıntı bırakan çocuklarınız var. Böyle bir durumda, boşaltılmadan önce tüm kiri emebilen elle tutulan ve torbasız bir duruma ihtiyacınız olabilir. Kablolu bir tane seçerseniz daha da iyidir. Kirinizi daha iyi emdiği ve çalışma süresi sınırsız olduğu için büyük aile arabanıza sığar.

Lefant, silme fonksiyonuna sahip bir emme robotudur. Silme işlevi de son derece yararlıdır. Paspas liflerinin kontrollü nemlendirmesini ve hesaplanan hızını yaptığını, silmeyi bir insan tarafından yapıldığından daha güvenilir hale getirdiğini keşfettim.

Şirket ayrıca, sapsız Bosch pil elektrikli süpürgelerine özel olarak uyarlanmış aksesuar setleri de sunmaktadır. Arabayı temizlemek veya dairede ulaşılması zor yerlere ulaşmak söz konusu olduğunda idealdir.

a101 4 m2 halı ayrıca yazma söz konusu olduğunda sınırlarına hızla ulaşır. Temizleme performansı genellikle yeterince yüksek değildir ve pil şarjı genellikle tüm sürücü bölmesini temizlemek için yeterli değildir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku