A101 aktüel saksı

★★★★☆

Sadece birkaç günlüğüne en iyi A101 Aktüel Saksı fırsatları bir tık uzağınızda! Beğendiğinizi seçin, profesyonel incelemelere bakın ve satın almak için siteye gidin. Gördüğünüz gibi : bu, çok kolay ve çok hızlı.

Tek bir yerde en iyi 10 ürün

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al A101 aktüel saksı?

Klasik veya simit, emme robotları, a101 aktüel saksı veya ıslak ve kuru elektrikli süpürgeler olsun - iyi bir emme gücüne sahip olmalı, kullanımı kolay ve enerji tasarruflu olmalıdır. Burada hangi kriterlerin de önemli olduğunu, hangi modelin evinize uyduğunu ve ne kadar iyi bir maliyetin olabileceğini öğrenebilirsiniz.

Bu teknoloji, nefes almada zorluk çeken veya alerji çeken insanlar için idealdir, çünkü alerjenlerle (toz, polen, akarlar vb.) Daha az hava kullanırlar.) yüklendi. Bu amaçla, filtre görevi gören ve emilen tüm kiri toplayan suyla bir tank kullanılır. Daha sonra hava bir HEPA filtresinden geçirilir ve çok daha temiz çıkar. Çok fazla toz üretmediği için, temizlendiğinde çok fazla kirlenmez (tozun bir kısmı üretilir ve yüzeylere tekrar yerleşir).

Arızalı tutamak: Çamaşır makinesi kapısı düzgün bir şekilde kapatılmalıdır, aksi takdirde yıkama işlemi başlamaz. Tutamağın düzgün çalışıp çalışmadığını ve kırık veya deforme olmuş elemanların olmadığını kontrol edin

Çok fonksiyonlu a101 aktüel saksı ile eski lekelerin halıdan çıkarılması kolaydır. Verimli bir sonuç elde etmek için halılar için leke çıkarıcı var. Ürün çevre dostudur ve halı liflerine saldırmaz. Keskin kimyasal katkı maddelerinden tamamen kaçınılmalıdır. Halıyı bir temizlik maddesi ile temizlemeden önce, önce bir elektrikli nozulla iyice emersiniz. Şimdi halıyı deterjanla ovalayabilirsiniz. Sonra sprey ekstraksiyon macunu ile iyice yıkayın.

Bu model, Miele Vortex teknolojisi sayesinde güçlü temizlik performansı ile de etkileyicidir ve ayrıca HEPA AirClean Ömür Boyu Filtresi ile donatılmıştır. Eco TeQ Plus nozul ayrıca optimum toz emilimini sağlar. Bu modeldeki belirleyici faktör, hassas sert zeminleri hafifçe emen esnek Parke Twister'dır.

Basit ama basitleştirmeyen: hafif, güçlü, minimalist tasarım. Dyxon fiyatının sadece dörtte biri. Aileniz veya arkadaşlarınız için harika bir hediye olmalı...

Güçlü emme gücü ve su filtresi ile drenajlar a101 aktüel saksı ile de temizlenebilir. Kuru ve ıslak elektrikli süpürge böylece düzgün akış sağlar. Saç birikiminden sık tıkanmalar ortaya çıkar.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku