A101 akülü araba 2019

★★★★☆

Sadece birkaç günlüğüne en iyi A101 Akülü Araba 2019 fırsatları bir tık uzağınızda! Beğendiğinizi seçin, profesyonel incelemelere bakın ve satın almak için siteye gidin. Gördüğünüz gibi : bu, çok kolay ve çok hızlı.

Tek bir yerde en iyi 10 ürün

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al A101 akülü araba 2019?

Bu modeller torbasız a101 akülü araba 2019 arasındaki klasiklerdir. Muhafazanız tekerlekler üzerinde çalışıyor, bu yüzden bu cihazlara a101 akülü araba 2019 de deniyor. Motor ve onun tarafından sürülen siklon (lar) slayda tutturulur ve kir ve toz toplama kabı ile (otomatik) kablo sargısı muhafazaya entegre edilir. Teleskopik tüp, slayttan çıkan hortuma takılır. Zemin nozulları ona tutturulmuştur. Emerken, cihazı arkamıza çekiyoruz, sonuç olarak ağırlık bizi zorlayamaz.

Hemen taze kirleri siler: Yanlışlıkla bir bardak meyve suyu veya sütü devirirseniz, bir halı veya silecek çıkarmak, durulamak, zemini silmek ve ardından halıyı veya paspayı tekrar durulamak zorunda kaldığınızda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Silme fonksiyonuna sahip bir emme robotu, hızlı ve zahmetsizce ilgilenebilir.

İlişkili uygulama ile çok şey mümkündür, işlem iyidir. Emilecek odaları uygulamaya bölebilir ve alanları kilitleyebilirsiniz. Çeviri testte bir dezavantaja sahiptir. Testçiler, çalışma sırasında test sırasında bazı Çince metin modülleriyle uğraşıyordu. Test kazananında olduğu gibi, toz kabı biraz daha büyük olabilir. Hızlı bir şekilde dolduğundan, genellikle buna göre boşaltmanız gerekir.

Taşınabilir, hafif ve ekonomik olan bu a101 akülü araba 2019, evcil hayvan temizlik ihtiyaçlarınız için ciddi bir rekabettir. Bu özel makine ile ilgili en büyük şikayetler esas olarak tasarımla ilgilidir; ancak, Shark Rotators'ın performansı söz konusu olduğunda, sonuçlar yadsınamaz.

Yine de tamamen yeni bir cihaz satın almak istiyorsanız, özellikle hayvan saçlarının çıkarılması için bir model de satın alabilirsiniz. Bazı tanınmış markalar ekstra «Hayvan» modelleri sunar.

Değerlendirme kriterleri şunlardı: sert zeminlerin emilmesi, halıların emilmesi, saçlarla sertlik testi, navigasyon, kullanım, çevresel özellikler ve uygulamanın veri iletim davranışı. Modellere ve sonuçlara genel bakış:

Şebeke bağlantılı a101 akülü araba 2019 Normal bir bağlantı gibi, şebeke işletimli araba elektrikli süpürgeleri bir güç kablosu ile sokete bağlanır. Sonuç olarak, cihazların önemli bir emme gücü vardır. Bununla birlikte, yazar temizliği sırasında iç mekanda da hareket ettirilebilmeleri için çok kompakttırlar. x Aracın yakınındaki soket bağlantısı zorunludur

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku