A101 araç süpürgesi

★★★★☆

Sadece birkaç günlüğüne en iyi A101 Araç Süpürgesi fırsatları bir tık uzağınızda! Beğendiğinizi seçin, profesyonel incelemelere bakın ve satın almak için siteye gidin. Gördüğünüz gibi : bu, çok kolay ve çok hızlı.

Tek bir yerde en iyi 10 ürün

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al A101 araç süpürgesi?

Daha küçük odalar için özel olarak geliştirilmiş a101 araç süpürgesi vardır, bu da aracınızın iç kısmını temizlemeyi ve tertemiz bir sığınak olarak tutmayı kolaylaştırır. Normalden daha çevik ve çoğu hafif ve kablosuz. Bunlar dar alanlara girmek ve her küçük sütundan kırıntıları emmek için tasarlanmıştır. Bazılarında koltuklarınızı kirletebilecek kiri gidermek için bir toz fırçası, motorlu bir fırça veya yastıklama aleti bile vardır. Diğerlerine ulaşılması zor yerlere ulaşmak için bir temizleme hortumu, ortak alet veya uzatma hortumu vardır. Bununla birlikte, arabanızın iç kısmı için özel olarak tasarlanmıştır, çünkü çoğu bir evi temizleyecek kadar küçük veya güçlü değildir.

Toz emisyonu sınıflandırma A modelleri, örneğin (üst sınıf) özellikle verimli çalışır. Karbon fiber ve naylon kıllara sahip bir türbin memesi dahil edilirse, geleneksel zemin memesine kıyasla sert zeminlerden en iyi toz parçacıklarını bile emer. Ek olarak, kullanıcılardan elde edilen test bulgularına göre, böyle bir fırçanın halılardan sıkı kiri çıkarmada neredeyse hiç problemi yoktur.

Küçük bir dezavantaj: halıdan rulo kırıntılarını sadece yeterince emer. Test uzmanları ayrıca test cihazlarına maksimum performans ayarı ile halılarda yüksek kayma kuvvetinin gerekli olduğu noktaları verdi.

Kablosuz a101 araç süpürgesi, kablolu modellerden daha fazla taşınabilirlik sunar. Hareket halindeyken kullanmayı planlıyorsanız, pille çalışan türü seçmenizi tavsiye ederim. Arabanızın veya bagajınızın arkasına oturan ve onu taşıyacak kadar hafif olan birini istiyorsunuz. Kablosuz bir durum gerektiren iyi bir durum, aracınızın ticari olarak kullanılması ve yolcuların düşmesi ve alınması arasındaki koltukları temizlemeniz gerektiğidir.

Sıvıların tespiti için özel bir bağlantı elbette bu elektrikli süpürgenin teslimat kapsamına dahildir. Güvenliğiniz ve mümkün olan en yüksek dayanıklılık anlamında, bu elektrikli süpürge, uygun teknolojilerin yardımıyla aşırı yüklemeyi nasıl ustaca önleyeceğini de bilir. Anlaşılması kolay bir Alman kullanım kılavuzu da dahildir.

Navigasyon: Lazer kulesi bir navigasyon türüdür. Cihazda lazer de dahil olmak üzere bir yükseklik var. Engellere olan mesafeyi ölçer ve güvenilir ve hassas bir şekilde dolaşır. Bunun cihaz yüksekliği üzerinde olumsuz bir etkisi vardır ve yansıtıcı yüzeyler lazer için bir sorundur. Alternatif entegre bir kameradır. Robot görüş alanında ne kadar çok görülebilirse, navigasyonu o kadar iyi olur. Işık kötüleşirse, genellikle bir kamera ile kesinleşmez ve genellikle aynı yolu tekrar izler, ancak yine de sürüşü durdurmaz. Daha fazla para harcarsanız, bazı cihazlarda her ikisinin bir kombinasyonunu elde edersiniz.

Miele'den a101 araç süpürgesi henüz ticari olarak mevcut değil, ancak Miele'nin yayınlamak için üzerinde çalıştığı başka bir model. Dyson'un torbasız modelleri şu anda rekabet. Dyson Cyclone bir pil ile çalıştırılır ve geleneksel olanlarda olduğu gibi emme gücüyle reklam verir. Miele cihazlarının aksine, Dyson daha da yüksek bir fiyat segmentinde yer alıyor. Bunun nedeni Dyson'un tasarıma büyük önem vermesi ve oraya çok yatırım yapmasıdır. Dyson modellerinin tasarımının tanınması kolaydır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku