A101 aspiratör

★★★★☆

Sadece birkaç günlüğüne en iyi A101 Aspiratör fırsatları bir tık uzağınızda! Beğendiğinizi seçin, profesyonel incelemelere bakın ve satın almak için siteye gidin. Gördüğünüz gibi : bu, çok kolay ve çok hızlı.

Tek bir yerde en iyi 10 ürün

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır A101 aspiratör?

a101 aspiratör boşaltılması, sadece belirleyici olanın ve bir şeyin nasıl girdiğinin değil, aynı zamanda nasıl ortaya çıktığını da gösterir. Kire ek olarak, bu egzoz havasını da etkiler. Alerji hastaları, emiciler tarafından dağıtılan toz hakkında acı verici bir şarkı söyleyebilirler. Bu nedenle, filtre teknolojisi bir diğer önemli noktadır. kaba kiri filtreleyin, ancak kağıt torbalar tarafından ince toz toplanmaz. Torbasız vantuzlarda bile, kir toplama kabında tamamen kalmaz. Filtrelere burada ihtiyaç var. İyi cihazlarda elektrikli süpürgeden ayrılmadan önce havayı temizleyen birkaç toz filtresi bulunur. Ana filtre, düzenli yıkama ile birçok cihazla temizlenebilir. Bu, sık sık yeni satın alma işleminden tasarruf sağlar.

İçeriden ipucu: Emme silme robotu için iyi olan şey, silme fonksiyonlu pil elektrikli süpürgesi için de iyidir. Çünkü bu temizleyici malzemeye naziktir ve malzeme her iki cihaz türü için de benzerdir.

Tüm bu dezavantajlardan kaçınmak nispeten kolaydır. Bununla birlikte, bir şey özellikle bizi rahatsız ediyor: çok amaçlı bir temizleyicinin kullanımı birçok robot üreticisi tarafından tasarlanmamıştır. Bunun yerine, bazı robot silme tedarikçileri pahalı markalardan kendi özel fonlarını satın almalarını istiyor. Silme moduna sahip emme robotları durumunda, cihaza hiçbir temizleme maddesi sık sık doldurulamaz. Bu, zeminden ağır kurutulmuş veya yağlı lekelerin çıkarılmasını neredeyse imkansız hale getirir.

Motoru kir için bir toplama kabı olarak korumak için a101 aspiratör bir torbası vardır ve ayrıca bir filtre ile donatılmıştır. Bu modellerde daima emme sırasında torbanın doğru takıldığından emin olun. Elektrikli süpürgedeki hava akışının serbestçe akması önemlidir. Bu nedenle, torba ve filtre havanın geçmesine izin veren bir malzemeden yapılmalıdır. Ancak o zaman hava, hava odaya geri gönderilmeden önce son ince kir parçacıklarını yakalayan hava filtresine serbestçe girer.

Adından da anlaşılacağı gibi, soğuk köpük şilteler çeşitli plastiklerden yapılmış bir köpük ile doldurulur. Soğuk köpükten bahsedilir, çünkü düşük sıcaklıklarda bile iyileşen köpük kullanılır.

Bir diğer yararlı işlev, pencereler için temizleme seçenekleridir. Emme çubuğuna uygun ekler eklenir ve evdeki herhangi bir pencere pencere temizleyici ile kolayca temizlenebilir.

a101 aspiratör sadece arabanın içi için kullanmayı planlıyorsanız, emme gücü o kadar önemli olmayabilir. Bu nedenle kablosuz türünü seçerseniz daha iyi olur. Bu iyi bir iş çıkarır ve sunduğu taşınabilirlik birçok durumda yararlı olacaktır. Daha uzun pil ömrüne sahip bir model seçin. Kablosuz bir kişinin hareketliliği arzu edilir, ancak arabanızı temizlerken pilin boşalmasını istemezsiniz. Şarj etmesine izin veren kesintiler hem sinir bozucu hem de zaman alıcı olacaktır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku