A101 aspiratör 2020

★★★★☆

Sadece birkaç günlüğüne en iyi A101 Aspiratör 2020 fırsatları bir tık uzağınızda! Beğendiğinizi seçin, profesyonel incelemelere bakın ve satın almak için siteye gidin. Gördüğünüz gibi : bu, çok kolay ve çok hızlı.

Tek bir yerde en iyi 10 ürün

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al A101 aspiratör 2020?

Toz torbasının atılmak üzere kapatıldığı a101 aspiratör 2020, alerji hastaları için idealdir. Bu modellerin bir başka avantajı, torbaların nispeten büyük bir toplama boyutuna sahip olması ve bu nedenle sık sık değiştirilmesi gerekmemesidir. Ancak, bu torbayı değiştirmeniz ve düzenli olarak filtrelemeniz gerekir. Diğer bir dezavantaj, torbaların atılmasının çevresel etkisidir.

Stiftung Warentest, en iyi dereceli soğuk köpük şiltelerde sağlığa zararlı herhangi bir madde bulamamıştır. En kötüsü, ilk kez paketinden çıkarıldığında biraz hoş olmayan bir kokuya neden olabilecek, ancak genellikle hızlı bir şekilde buharlaşan organik bileşiklerdi.

Emme tam olarak doğru yerde paketlenecek şekilde özel bir meme veya emme yuvası kullanılır. Böylece yeni ev yardımcınız mümkün olduğunca fazla kir emebilir. Bu daha sonra toplama kabında toplanır. Motorun hasar görmemesi için özel bir filtre vardır. Bu genellikle bu tip vantuzla yıkanabilir.

Torbasız Bosch a101 aspiratör 2020 başka bir avantajı var çünkü kir ve toz için torba gerektirmiyor. Konteyner kolayca boşaltılabilir ve tekrar emilebilir.

Bosch, uzun pil ömrüne sahip tüm cihazları, döşemelik nozullar veya derzler gibi kapsamlı aksesuarların yanı sıra yenilikçi filtre teknolojileri ve esnek zemin nozulu ve LCD ekran gibi çeşitli özelliklerle pil ömrü gibi önemli verilerin reklamını yapar. ve filtre durumu okunabilir.

Çantalardan kaçınmak bazı avantajlara yol açar. Açıkçası, toz kaplarının burada tamamen değiştirilmesi gerekmez - genellikle filtreyi yıllık olarak değiştirmek yeterlidir. Modele bağlı olarak, kapların boşaltılması iyi gider, ancak alerji hastaları burada toz bulutu oluşmadığından emin olmalıdır. İyi doldurulmuş toz kapları bile, buradaki emme gücünün belirgin şekilde daha az azaldığı için önceden tam torbalara sahiptir.

Geleneksel bir a101 aspiratör 2020 tozu emmeyi ve aynı zamanda filtrelemeyi başaramaz. Başka bir deyişle, her emişte, alerjenik maddeler cihaz ve havalandırması yoluyla oda havasına tekrar ulaşır. Alerji hastaları için tasarlanmış biri için farklı görünüyor. Özel filtreler sayesinde, vakumlama sırasında alerjiye neden olan ince toz dışarıya nüfuz etmez. Piyasada ne var??

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku