A101 ayaklı tepsi

★★★★☆

Sadece birkaç günlüğüne en iyi A101 Ayaklı Tepsi fırsatları bir tık uzağınızda! Beğendiğinizi seçin, profesyonel incelemelere bakın ve satın almak için siteye gidin. Gördüğünüz gibi : bu, çok kolay ve çok hızlı.

Tek bir yerde en iyi 10 ürün

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar A101 ayaklı tepsi?

a101 ayaklı tepsi sadece arabanın içi için kullanmayı planlıyorsanız, emme gücü o kadar önemli olmayabilir. Bu nedenle kablosuz türünü seçerseniz daha iyi olur. Bu iyi bir iş çıkarır ve sunduğu taşınabilirlik birçok durumda yararlı olacaktır. Daha uzun pil ömrüne sahip bir model seçin. Kablosuz bir kişinin hareketliliği arzu edilir, ancak arabanızı temizlerken pilin boşalmasını istemezsiniz. Şarj etmesine izin veren kesintiler hem sinir bozucu hem de zaman alıcı olacaktır.

Ütü masası testini kanıtlayın: döşeme ne kadar kalın olursa, o kadar dayanıklı olur. Malzeme sürekli ısıya maruz kaldığından, kalın olmalı ve ısıya dayanıklı malzemeden yapılmalıdır. Ek olarak, kalın dolgu, ütü masası yüzeyinde giysilerin üzerinde iz olmadığı anlamına gelir.

Engeller: En alçı yoğun modeller bile dizlerine çeşitli engeller getirebilir. Robot zemindeki küçük parçaları emmeyi sever. Ayrıca mendilleri veya çorapları yutuyor. Lego tuğlaları onun gerçek düşmanıdır. Onları görmezden gelebilir veya yutabilir - her ikisi de arzu edilir. Ancak, bir taş sıkışırsa, en iyi şekilde hizmet etmeyi bırakacaktır. İşler kötü giderse, koşmaya devam eder ve sivri kenar parke içinde çirkin çizikler bırakır. Emme robotu durursa, yine de orta dereceli olur, taşı onunla çekerse, kötüleşir. Akıllı nesne algılama, yüksek fiyatlı modellerde bir trenddir, ancak henüz olgun değildir.

Emme gereksinimlerinize bağlı olarak, iyi pil ömrüne sahip bir model seçin. Bu kesintisiz temizlik sağlar. Ayrıca, büyük bir arabanız veya koltuklarda kir bırakması muhtemel çocuklarınız varsa daha uzun süre çalışan bir bataryaya ihtiyacınız vardır. Böyle bir pil, hareket halindeyken size güvenilir bir a101 ayaklı tepsi garanti eder. Erken boş bir pil için uyarı sistemine sahip bir model seçin. Bir LED ekransa, yeterince görünür olduğundan emin olun.

Sabahları nefes almak zorsa veya yeterli uykuya rağmen yorgun ve zayıf olursanız, kapsamlı bir inceleme zamanı gelmiştir. Kaşıntılı cilt, kepek, sürekli tıkanmış burun ve sık hapşırma gibi anormallikler, yaşam alanlarınızın kirlendiğinin ilk belirtileridir. Toz akarları her yerde gizlenir: perdeler, perdeler, döşemeli mobilyalar, halılar ve şilteler.

Lazer, kamera, Alexa desteği, uygulama kontrolü ve WLAN entegrasyonu gibi işlevler bir robotun fiyatını artırır. Bireysel modeller arasındaki önemli fiyat farkı, en azından esas olarak değil, temizlik performansının kalitesinden kaynaklanmaz. Eğer bir şey varsa, akıllı robotlar sadece avantaj sağlar, temizlik işlemleriyle akıllı olmayan robotlardan daha hızlı başa çıkabildiklerini, çünkü sensörleri yollarını bulmalarına yardımcı oluyor ve basit emme robotlarının aksine, Kaos prensibine göre daireden geçmiyorlar, ama işlerini düzenli bir şekilde yapın. Bununla birlikte, her şeyden önce, bazı üreticilerin vakum robotlarını donattığı akıllı ekstralar, robotları daha rahat hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Aşağıdaki paragraflarda, bireysel kriterlerin ne hakkında olduğunu ve ihtiyaçlarınız için en iyi a101 ayaklı tepsi seçmek için kazanılan bölümlerden gelen bilgileri nasıl kullanabileceğinizi okuyabilirsiniz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku