A101 aydın ailesi

★★★★☆

Sadece birkaç günlüğüne en iyi A101 Aydın Ailesi fırsatları bir tık uzağınızda! Beğendiğinizi seçin, profesyonel incelemelere bakın ve satın almak için siteye gidin. Gördüğünüz gibi : bu, çok kolay ve çok hızlı.

Tek bir yerde en iyi 10 ürün

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır A101 aydın ailesi?

Bu anti-alerjik a101 aydın ailesi, alerjenleri, tozu ve partikülleri emilen havadan filtreleyen ve tutan mikro ince filtrelerle çalışır. Alerjiler için olanlar genellikle duman, aerosoller, toz, virüsler, bakteriler, polen ve yavrular ve atılımlar dahil akarlara karşı kullanılabilir.

SOLIDE - Bu kablosuz ve taşınabilir cihaz, günlük kullanımda bile uzun kullanım ve optimum hizmet ömrü için tasarlanmıştır; her yere gitmek için mükemmel bir temizlik aracıdır...

Zemin / yüzeyler: Her model her kat için uygun değildir. Yüksek fiyatlı silme robotları genellikle tüm odalara sorunsuz bir şekilde parlaklık kazandırırken, bazen kapı eşikleri veya benzer engeller nedeniyle elverişlidir. Ek olarak, modele ve temizleme moduna bağlı olarak, tek tek cihazlar silerken farklı miktarlarda su salar.

2022 torba testi olmayan Miele a101 aydın ailesi ürünü size tanıtmak istiyoruz. Bizden farklı türler ve satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken tüm faktörler hakkında önemli bilgiler alacaksınız. Karşılaştırıldığında, biz ve von Miele sizin için çanta ve çeşitli satın alma kriterleri olmadan listeledik. Bu, satın alma kararınızı mümkün olduğunca kolaylaştırmalıdır.

Başka hiçbir emme robotu tüm kategorilerde olduğu gibi en üst sınıflara ulaşamadı. Ambalaj açısından, cihaz zaten düzgün bir şekilde kesiyor: teslimatta ambalajı açmak için tek bir plastik torba yoktu. Testçiler de engel tespiti konusunda heveslidir. Emme robotu parkurdaki tüm nesnelerden ustaca kaçındı. Bir eksiklik: haritacılık sensörü robotta çok yer kaplar. Herhangi bir dolabın altına sığmaz.

Gayda tek dezavantajı kokudur, çünkü ısıtılmış hava torbadan akar ve hoş olmayan bir koku verir. Bununla birlikte, kokuyu emen özel karbon filtre torbaları kullanırsanız, sorunu çözdünüz.

Ancak sürücüler de bu sorunla daha dar bir alanda uğraşmak zorundalar - çünkü aracın içi sadece çok sayıda küçük çatlak ve köşe değil, aynı zamanda genel olarak daha az alan sunuyor, böylece çoğunlukla tıknaz a101 aydın ailesi ile iyice çalışabiliyorlar.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku