A101 bagaj lastiği

★★★★☆

Sadece birkaç günlüğüne en iyi A101 Bagaj Lastiği fırsatları bir tık uzağınızda! Beğendiğinizi seçin, profesyonel incelemelere bakın ve satın almak için siteye gidin. Gördüğünüz gibi : bu, çok kolay ve çok hızlı.

Tek bir yerde en iyi 10 ürün

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır A101 bagaj lastiği?

Bir alıcı olarak, insanlar uzun vadede satın alma işleminizden yararlanır. Size cihazın motorunda dört yıl garanti, elektrikli nozulda iki yıl garanti ve diğer tüm parçalarda altı ay garanti sunuyoruz. Hala ikna olmadınız? Bu bir sorun değil! Bağlayıcı olmayan ve kişisel bir konuşma sırasında halılar için ıslak a101 bagaj lastiği ile sahip olduğunuz olasılıkları sizi ikna edelim. Pratik bir test için fırsat alıyoruz. İsviçre'yi kendi ellerinize alıp deneyebilirsiniz. Müşterilerimizin çoğu, en geç cihazın olumlu özellikleri konusunda kendilerini tamamen ikna edebildi. Cihazı sertifikalı bir profesyonel satıcıdan satın alırsınız. Ürün hakkında herhangi bir sorunuz varsa, elbette yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Destek soruları için, istediğiniz zaman ve haftada yedi gün telefonla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hepa filtresi. Toz kabı çok büyük, boşaltılması kolay ve filtrelere kolay erişim sağlar. Toz kabı Roomba'dan çok daha büyük olduğundan, temizleme döngüsü sırasında tam bir kap nedeniyle robot durmaz. Evcil hayvanlarınız varsa bu önemlidir, çünkü hayvan kılı hızla birikir. Bu nedenle büyük ev ve hayvan sahipleri için gerçekten uygundur.

Emme silecekleri, motor gücünün ne kadar kullanıldığı konusunda farklılık gösterir. Silme modellerinde, sadece su pompaları ve fırça silindirleri sürülürken, kirli su bir kenardaki fırçanın dışına çıkarılır ve toplama kabına girer. Bu nedenle gerçek bir emme fonksiyonu eksiktir, bu da kazıyıcı modellerin önemli ölçüde daha sessiz olduğu, ancak yine de sert zeminleri iyi sildiği anlamına gelir. Sıyırma, fırçadaki kiri iyice temizlemez ve elbette silecekler kuru elektrikli süpürgeler olarak kullanılamaz.

Uygulama alanına bağlıdır. Pille çalışan a101 bagaj lastiği merdivenlerde ve basamaklarda kendilerini kanıtlıyor. Öte yandan, testten sonra, iki ila üç litrelik kutular için daha uzun temizlik kampanyalarına karar vermeliyiz.

Sahip olmanız gerekenler yumuşak kıllara sahip bir bağlantı ve yüksek kaliteli bir filtre içermelidir. Bir LED lamba, ulaşılması zor yerleri bile iyice temizlemenizi sağlamak için yararlıdır.

Toz, alerjenler; köpek tüyleri bile, yuvarlak cihazların aksine, navigasyon robot elektrikli süpürgesi ile herhangi bir kalıntı bırakmadan çıkarılır - D şeklindeki akıllı tasarım da köşeleri temizler...

Temiz ve parlak bir zemin için, robot elektrikli süpürgenin ne zaman mermi yapması gerektiğini belirleyebilirsiniz. Bir ziyaret aniden gelirse, önceden akıllı telefonunuzdaki bir uygulama ile başlarsınız. Alexa'dan a101 bagaj lastiği robotunu başlatmasını da isteyebilirsiniz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku