A101 bakliyat

★★★★☆

Sadece birkaç günlüğüne en iyi A101 Bakliyat fırsatları bir tık uzağınızda! Beğendiğinizi seçin, profesyonel incelemelere bakın ve satın almak için siteye gidin. Gördüğünüz gibi : bu, çok kolay ve çok hızlı.

Tek bir yerde en iyi 10 ürün

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat A101 bakliyat?

Tek Dokunuşlu / Tek Düğmeli başlatma işlevi sayesinde KULLANIM İÇİN BASİT. Yükleme tabanına dönene kadar bir dizi programla tamamen otomatik bir temizleme döngüsü başlatmak için a101 bakliyat robotuna bir kez basmanız yeterlidir. Robotun işlevlerini kontrol etmek için uzaktan kumanda ile. Çarpışma önleyici ve düşme önleyici sensörler ile donatılmış, otonom çalışma için şarj istasyonuna otomatik dönüş

Bu durumda da, rotasyon eksikliğinin birçok nedeni olabilir. Santrifüjleme başlayacaksa önce fıçıda hala su olup olmadığını kontrol etmeniz gerektiğini varsayalım: fıçı tamamen boş değilse, santrifüj aslında tüm çamaşır makinelerinde başlamaz. Bu nedenle, drenajdaki bir kusur santrifüjün durmasına neden olur. Küvette bir su kalıntısı fark ederseniz, bir sonraki soruya devam edin.

Kesinlikle esnek olmaya değer. Örneğin, bir satın alma işlemi için bir Samsung UHD televizyonu düşünüyorsanız, belirli bir model numarası yerine istediğiniz temel teknik verileri yazmalısınız. Tercih ettiğiniz cihaz Black Friday 2022'de indirimli olmayabilir, ancak benzer teknik özelliklere sahip bir televizyon muhtemelen zaten.

Bu temizlik robotunun ne kadar zeki ve işlevsel olduğuna inanılmaz derecede şaşırdık. İki kat daha pahalı ve daha fazla stile sahip botların yanı sıra uygun fiyatlı, güçlü ve akıllı bir a101 bakliyat.

Hepa filtresi. Toz kabı çok büyük, boşaltılması kolay ve filtrelere kolay erişim sağlar. Toz kabı Roomba'dan çok daha büyük olduğundan, temizleme döngüsü sırasında tam bir kap nedeniyle robot durmaz. Evcil hayvanlarınız varsa bu önemlidir, çünkü hayvan kılı hızla birikir. Bu nedenle büyük ev ve hayvan sahipleri için gerçekten uygundur.

Bu kompozisyona sahip olmak için genellikle çarşaf, havlu, gömlek ve çocuk kıyafetleri vardır . Bununla birlikte, yıkama işlemine devam etmeden önce, hoş olmayan sürprizlerden kaçınmak için yıkamak istediğiniz kıyafetlerin etiketindeki talimatları okumanızı öneririz.

Tüm a101 bakliyat sahip olmadığı ek bir aksesuar, elektrikli süpürgeyi kullanılmadığında toz ve kirden koruyan ek bir saklama çantasıdır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku