A101 banyo boy dolabı

★★★★☆

Sadece birkaç günlüğüne en iyi A101 Banyo Boy Dolabı fırsatları bir tık uzağınızda! Beğendiğinizi seçin, profesyonel incelemelere bakın ve satın almak için siteye gidin. Gördüğünüz gibi : bu, çok kolay ve çok hızlı.

Tek bir yerde en iyi 10 ürün

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar A101 banyo boy dolabı?

Ancak TowerTop a101 banyo boy dolabı de çok hoş bir fiyat ve birçok aksesuarla puan veriyor. Bu model, iyi konforun tadını çıkarmak isteyen tüm kullanıcıları memnun edecektir. Parlak LED ışık ve rahat ağırlığı gibi sayısız özel özelliği ile arabayı emmek çocuk oyuncağıdır.

Merhaba sevgili okuyucular, Yuki Schubert hak ettiği işten sonra veda ediyor. Şu andan akşam geç saatlere kadar size dünyanın her yerinden haberler sunmaya devam edeceğim. Benim adım Uladzimir Zhyhachou, sana güzel bir öğleden sonra diliyorum!

Yerde biriken, ancak derin temizlik için diğer modellerin performansına sahip olmayan toz ve kiri temizlemek için iyi bir seçimdir. Bu başka bir yol.

Dahili filtresi veya aşırı kirli filtresi olmayan bir vakum astım ataklarına ve alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Sadece bu değil, aynı zamanda nispeten temiz bir alanı tozlu ve kirli hale getirir. Enerji kaynağı Güç kaynağı a101 banyo boy dolabı veya kabloya bağlı araç elektrikli süpürgelerine ne kadar watt teslim edildiğini belirler. Hatırlamanız gereken hile, tüketen toplam gücün emme gücüyle eşleşmesi gerekmediğidir.

Bölgeler: Önceki modellerin aksine, artık sensörler ve uygulamalarla bölgeleri fişten çektiniz ve yasakladınız. Uygulamada, orta fiyatlı, bazen de ucuz modellerle uygulamadaki odaların kat planını oluşturabilirsiniz. Emme robotunun hangi alanlarının sürdüğünü ve hangilerinin atlaması gerektiğini bu şekilde belirlersiniz. Bunu yapmak için kat planında çizgiler çizerler. Birden fazla kat planı kaydetmek hala yeni bir özelliktir. Yeni arkadaşınızın birkaç kat emmek istiyorsanız yararlıdır. Böylece değişirken kat planını kurtardı ve yeniden öğrenilmesi gerekmiyor. Bustard ve drop sensörleri, emme robotunun bir sonraki kata ulaşmak için planlanmamış ve istenmeyen denemelerini önler. Sensörler genellikle iyi ayarlanmıştır. Sensörlerin hem öne hem de arkaya takılması iyidir. Bu nedenle robot, çok talihsiz durumların bir zinciri durumunda geriye doğru yuvarlanmaz. Sadece ön sensörler varsa, yaşam alanınızdan mümkün olduğunca dar pasajları yasaklamalısınız.

Gizlilik ayarlarınız, tüm harici içeriğin (örn. Grafikler veya tablolar) ve sosyal ağların (örn. YouTube, Twitter, Facebook, Instagram vb.) Yüklenmesini ve görüntülenmesini önler.) Görüntülemek için lütfen gizlilik ayarlarında sosyal ağlar ve harici içerik ayarlarını etkinleştirin.

Örneğin, turbo nozullu bir a101 banyo boy dolabı halıları temizlemek için idealdir. Muhtemelen yukarıda okuduğunuz gibi, bu nozulda çok çeşitli kirleri halının dışına çeken ve daha sonra doğrudan içine taşıyan bir silindir vardır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku