A101 bavul 2019

★★★★☆

Sadece birkaç günlüğüne en iyi A101 Bavul 2019 fırsatları bir tık uzağınızda! Beğendiğinizi seçin, profesyonel incelemelere bakın ve satın almak için siteye gidin. Gördüğünüz gibi : bu, çok kolay ve çok hızlı.

Tek bir yerde en iyi 10 ürün

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat A101 bavul 2019?

Kural olarak, yeni torbasız a101 bavul 2019 evrensel bir nozul ile donatılmıştır. Buna karşılık, yüksek kaliteli cihazlar için sert zemin nozulları, mobilya fırçaları ve derzler de buluyoruz. Köpekler veya kediler aile birliğindeyse, yeni, torbasız bir turbo nozulda veya özel bir hayvan saç nozulunda kullanmalıyız. Yıllık elektrik tüketimi ile ilgili bilgilere ek olarak, enerji etiketinden hem desibel (dB) cinsinden hacmi, halı temizleme sınıfını hem de sert zemin temizleme sınıfını ve toz emisyon sınıfını öğrendik.

Kir kabı çok küçük boyutlandırılmışsa, çok daha sık boşaltılmalıdır, bu da ek manuel çaba anlamına gelir. Silme fonksiyonlu bir emme robotu seçerseniz, silme işlemi için su tankının boyutunu da göz önünde bulundurmalısınız.

Tehlike kaynakları: Bir aksilik meydana gelirse, genellikle mümkün olduğunca çabuk ortadan kaldırmak ve bunun için bir emzik veya süpürge kullanmak istersiniz. Nemli veya hatta ıslak lekeler, taze şampuanlanmış halıların yanı sıra un veya diğer ince tozlar pil elektrikli süpürgelerine sürdürülebilir bir şekilde zarar verebilir, Stiftung Warentest'i uyarır.

İyi kullanım için a101 bavul 2019 hafif olması da önemlidir. Rahatça rehberlik edebilmek için beş ila yedi kilogram arasındaki bir ağırlık en iyi çözümdür. Bununla birlikte, modellerin çoğu daha ağırdır. Özellikle su filtreli bir ev yardımcısı ile ek ağırlık beklemelisiniz.

Temizlik performansı birçok faktöre bağlıdır. Airwatt spesifikasyonuna göre yalnız kalmak yeterli olmayabilir. Birçok faktör iyi veya kötü temizlik sonucu sağlar.

İlk olarak cihazın ne yapması gerektiğini düşünmeli ve seçimi saf silme robotlarına veya emme silme robotlarına göre sınırlamalısınız. Önemli bir seçim kriteri, silme robotunun şarj edilmeden önce üreticiye göre ne kadar yüzey temizleyebileceği veya. su ile doldurulmalıdır - daha büyük daireler için kalıcı pil ve daha hacimli bir tank içeren bir model kullanmaya değer. Ek olarak, robotun boyutları temizlenecek odalardaki tüm köşelere ve açılara ulaşabilmelidir, yani tüm mobilyaların altına iyi oturmalıdır. Haritalama işlevleriyle çalışan ve uygulama aracılığıyla kontrol edilebilen Wi-Fi robotları özellikle pratiktir: örneğin, yaşam alanının haritaları kolayca oluşturulabilir ve kullanılmaması gereken bölgeler tanımlanabilir.

Size en iyi ürün seçimini sunmak istiyoruz ve bu nedenle sadece a101 bavul 2019 değil, aynı zamanda Kärcher, Philips veya Dyson araba elektrikli süpürgeleri gibi ilgili ürünleri de karşılaştırıyoruz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku