A101 bebek telsizi

★★★★☆

A101 bebek telsizi fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. A101 bebek telsizi ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır A101 bebek telsizi?

ABIR a101 bebek telsizi ile evinizin temizlenmesi konusunda güncelsiniz. Bu, yüzlerce ve binlerce nesnenin daha hassas navigasyon için tanınmasını sağlayan yüksek kaliteli kamera işleviyle gurur duyuyor.

Bu model, Miele Vortex teknolojisi sayesinde güçlü temizlik performansı ile de etkileyicidir ve ayrıca HEPA AirClean Ömür Boyu Filtresi ile donatılmıştır. Eco TeQ Plus nozul ayrıca optimum toz emilimini sağlar. Bu modeldeki belirleyici faktör, hassas sert zeminleri hafifçe emen esnek Parke Twister'dır.

Alan performansı / çalışma süresi: Bir silme robotunun bir geçişte kaç metrekare oluşturduğu sadece pil performansına değil, aynı zamanda navigasyona ve su deposunun ne kadar büyük olduğuna da bağlıdır. Yolda çok fazla mobilya varsa, ör. enerji tüketimini artıran çok eğri.

a101 bebek telsizi sadece kırıntıları emmekle kalmaz, aynı zamanda düzenli olarak toz, polen veya akarlarla mücadele eden alerji hastaları için gerçek bir nimettir, çünkü özel filtre teknolojileri sayesinde havadan en küçük parçacıkları bile filtrelerler.

Uygulama; Alexa kontrolü: Alexa ses kontrolü, Android ve iOS akıllı telefon, uzaktan kumanda veya robot üzerindeki bir düğmeye basarak / temizlik sürelerinin esnek ayarlanması ile kontrolü kolaydır

Testte AEG, Dirt Devil, Dyson, Ecovacs, Eufy, iLife, iRobot, LG, Medion, Moneual, Neato, Roborock, Rowenta, Samsung, Vorwerk ve Xiaomi modellerinden modeller test edildi. Tüm modelleri CHIP skor tablosunda bulabilirsiniz. Burada bunları bağımsız olarak karşılaştırabilirsiniz. Test, ekipman, navigasyon, operasyon kategorileri ve emerken hangi performansın elde edildiğini içeriyordu.

İlk adım, kaba kiri arabanın iç kısmından çıkardığınız ön temizliktir. Gevşek halıları ve paspasları araçtan çıkarın ve iyice çalın. Ardından a101 bebek telsizi ile zemin alanını iyice vakumlayın. Meme temiz olduğu sürece, koltukları da vakumlayabilirsiniz. Özellikle, koltuk ve sırtlığın birleştiği çatlaklar emilmelidir. Ayrıca bagajın zemini de düşünün. Stepneyi çıkarın ve tekerlek tepsisini emdirin.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku