A101 bilgisayar kasa

★★★★☆

A101 bilgisayar kasa fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. A101 bilgisayar kasa ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır A101 bilgisayar kasa?

Emme gücü genellikle otomatik olarak belirtilen watt değerine eşittir. Bununla birlikte, bu doğru değildir, çünkü daha düşük watt değerine sahip bir a101 bilgisayar kasa de iyi bir emme gücü elde edebilir. Belirtilen watt değerine yansıyan elektrik gücüne ek olarak, motor gücü emme gücünü etkileyen önemli bir faktördür. Ek olarak, nozul ve boru konstrüksiyonunun etkileşimi, cihazın emme gücünden müştereken sorumludur. Arızalı veya tıkanmış bir filtre veya dolu bir filtre de emme gücünü kötüleştirebilir. Bu nedenle, satın alırken belirtilen watt değerine ek olarak, motor gücüne ve cihazın yapısına dikkat edin. Filtreyi ve torba içeriğini sürekli olarak kontrol etmek istemiyorsanız, bunu bağımsız olarak gösteren modelleri kullanabilirsiniz.

İki olumsuz yön göze çarpıyor: Silindir üzerindeki kauçuk şerit zemini taşlıyor, bu da geri iterken kiri emmediği anlamına geliyor. Buna ek olarak, altı aylık kullanımdan sonra, cihazımızın bir kısmı motordan çıktı, böylece artık kullanılamadı. Bu, aksi takdirde olumlu izlenimi biraz bulanıklaştırdı. Belki de modelimizle şanslı değildik, ama bunu bahsetmeden bırakmak istemiyoruz.

Vakum robotunuzun bakımı bir büyücülük değildir ve diğer teknik cihazlara kıyasla hoş bir şekilde karmaşık değildir. Sonuçta, akıllı ev yardımcınızın gelecekte çalışkan hizmetler sunmaya devam etmesi için sadece birkaç adım gereklidir. Ekstra toz torbaları satın almak zorunda değilsiniz, çünkü çoğu model torbasızdır. Bu nedenle, toz toplama kabını düzenli aralıklarla çıkarmanız ve boşaltmanız yeterlidir. Fırçaları, sensörleri ve filtreleri düzenli olarak temizlemeniz önemlidir. Bunu yapmanın en iyi yolu, birlikte verilen temizleme aracını kullanmaktır. Ayrıntılı olarak nasıl ilerleneceği ilgili kullanım talimatlarında gösterilmiştir. Pilleri ilk başta değiştirmek zorunda değilsiniz, çünkü şarj istasyonunu her ziyaret ettiğinizde otomatik olarak şarj edilirler. Bir noktada ilgili uzaktan kumandadaki pilleri değiştirmeniz gerekebilir, hemen bir tane vardır.

Cihaz karşılaştırması için karşılaştırılabilir bir boyut elde etmek için AB bir şey buldu. Hemen hemen herkes enerji verimliliği sınıfı terimine aşina olmalıdır. Böyle bir bölünme şimdi bir a101 bilgisayar kasa emişini tanımaya yardımcı oluyor. Temizlik sınıfları da A'dan G'ye bölünür. Farklı substratlar için farklı derecelendirmeler vardır. Böylece herkes cihazın sert zemin veya halıdaki kiri ne kadar iyi temizlediğini hızlı bir şekilde görebilir.

Pil boşalır boşalmaz, robotlar şarj etmek için otomatik olarak şarj istasyonlarına geri döner. Ardından, kaldığınız tam bir pil ile temizlemeye devam edin. ??

OZMO İSTEK FONKSİYONU İLE: Bir adımda emme, süpürme ve silme - robot, farklı silme gereksinimleri için dört aşamalı hassas su kontrolünü destekler...

Bununla birlikte, ıslatılmış kiri bir torbada saklayan a101 bilgisayar kasa düzenli olarak yeni çantalar satın alması gerektiğini unutmamalısınız, bu da her zaman yeni maliyetlere sahip olduğunuz anlamına gelir, bu da ilk bakışta çok yüksek görünmüyor, ancak zamanla hala topla.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku