A101 bilgisayar masası 2019

★★★★☆

A101 bilgisayar masası 2019 fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. A101 bilgisayar masası 2019 ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat A101 bilgisayar masası 2019?

Klasik a101 bilgisayar masası 2019, kompakt tasarımı ile karakterizedir. Birçok farklı şekilde kullanılabilir ve ekleri hızlı bir şekilde değiştirerek farklı yüzeylere uyarlanabilir. Bir klasik ile parke, laminat, fayans, döşeme, halı, mobilya ve hatta perdeleri emebilirsiniz.

Temizlik programları: Bazı cihazlar sadece emer, diğerleri aynı anda zemini siler ve emer, böylece temizlik robotu üreticileri genellikle bir özelliğe odaklanır. Su haznesinin ve toz kabının çevresi aynı olsaydı, her ikisi de sadece orta derecede büyük ya da bir bütün olarak robot mobilyaların altına sığmayacak kadar yüksek olurdu.

Özel bir özellik olarak, bu iRobot modeli Dirt Detect özelliğini sunar. Emme robotu, odadaki yoğun kirli alanları otomatik olarak tanır ve kiri daha iyi çıkarabilmek için performansı buna göre ayarlar. Emme robotu ayrıca güç artırma işlevini de açar.

Çünkü geleneksel a101 bilgisayar masası 2019, aracı içeriden temizlemek için çok büyük ve hantal. Benzin istasyonuna veya araba yıkamaya da gerek yoktur ve arabalarının temiz ve bakımlı olmasına önem veren herkes araba ile iyi tavsiye edilir.

Not: Bu arada, daireniz de bu şekilde engelsiz olacak ve böylece tekerlekli sandalye, rollator veya. bebek arabası dostu. Ek olarak, yüksek kapı eşikleri tipik tökezleme blokları olarak elimine edilir. Bu aynı zamanda dairenizde daha fazla güvenlik sağlar. Özellikle yüksek kapı eşiklerine sahipseniz, rampa mümkün olan en düşük eğim açısına (veya. rampa daha uzun olmalıdır). Çünkü emme robotu çok dik bir rampa yukarı kaldıramaz.

Temiz olduğunu gördükten sonra kurumasına izin verebilirsiniz. Üzerinde nem kalmaması çok önemlidir. Bu nedenle güneşte en az bir gün kurumasını sağlamak daha iyidir.

Elektrikli süpürgenin çıkarılabilir toz kabı kolayca çıkarılabilir, boşaltılabilir ve geri itilebilir. Torbasız a101 bilgisayar masası 2019 filtresi çıkarılabilir ve yıkanabilir, bu da onu dayanıklı ve hijyenik hale getirir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku