A101 boks torbası 2018

★★★★☆

A101 boks torbası 2018 fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. A101 boks torbası 2018 ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır A101 boks torbası 2018?

a101 boks torbası 2018 ile cihaz tekerlekler veya tekerlekler üzerindedir. Çantalar, filtreler, üfleyiciler ve motor gövdeye yerleştirilmiştir. Bir hortum, cihaz ünitesini bir emme borusu ve fırça ile bağlar. Bu standart yapı ıslak elektrikli süpürgelerin yanı sıra kuru elektrikli süpürgeler ve endüstriyel elektrikli süpürgeler için kullanılır. Tipik bir endüstriyel elektrikli süpürge, örneğin benzin istasyonundaki araba elektrikli süpürgesidir.

Silecek fonksiyonu: Satın alınan ilave bir su deposu ile ıslak silme fonksiyonundan yararlanın. Entegre su akışı izleme, onsuz sürekli silme sağlar...

Çoğu emme robotu kir toplamalarına yardımcı olmak için fırçalar ve emme ile donatılmış olsa da, bazı emme robotları evinizi temizlemek için ek bir işleve sahiptir: bir paspas ile.

a101 boks torbası 2018, aracınızı temiz tutan bir temizlik cihazıdır, ancak elektrikli süpürgeye kendiniz temizlik ve bakım için biraz zaman ayırmalısınız, böylece uzun süre kullanabilirsiniz. Tabii ki, dikkatli olmak her zaman önemlidir - doğal olarak bir kapakla çevrili olsanız bile, çok dikkatli olmalısınız çünkü hala elektronik cihazlardır. Su elektronikle temas ederse, kısa devre veya hatta yaralanmalar olabilir, ki bu elbette mümkün olduğunca kaçınılmalıdır.

Emme performansı: Clean Turismo halı, loop ürünleri, laminat ve diğer daha az kabarık zeminlerde en iyi formdadır. Zaten ilk emme seviyesinde çok emici ve her şeyden önce çok çeviktir.

Kömür bazlı maddelerle diş kremleri: Siyah diş macunu kömürle renklendirilir ve diş beyazlatmayı desteklemeyi amaçlar. Ayrıca kötü nefese karşı yardımcı olduğu söylenir. Bu kanıtlanmamıştır.

Bu nedenle, tüm yıl boyunca arabada bırakmak istediğiniz kablosuz bir a101 boks torbası 2018 varsa, üreticinin böyle bir uygulamaya izin verip vermediğini kontrol edin. Değilse, oda sıcaklığında bir tane evde tutun ve sadece aracın iç sıcaklığı klima sistemi tarafından düzenleniyorsa arabada sürüş sırasında bırakın.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku