A101 bot kadın

★★★★☆

A101 bot kadın fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. A101 bot kadın ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat A101 bot kadın?

Birçoğu watt değerine göre alerjisiz a101 bot kadın seçiyor, ancak bu ev cihazının emme gücü için belirleyici değil. Temel olarak, watt esas olarak watt'ın enerji tüketimi hakkında bilgi sağlar, emme gücünü doğal olarak bir dereceye kadar etkiler, ancak gerçek temizlik performansının tek özelliği değildir. Cihazların farklı bileşenlerinin etkileşimi bunu sağlar, böylece emme borusu ve emme memesi özellikle önemlidir. Alerji hastası istenen performansı vermemelidir, o zaman testlere göre emme memesinin değiştirilmesine yardımcı olabilir.

Kimyasallar olmadan temizlik - tam olarak bir buhar temizleyicinin sağladığı şey budur. İnatçı lekeler bile çok fazla güç kullanmak zorunda kalmadan sıcak su buharı ile ilgili cihazlardan çıkarılabilir. Buhar temizleyicileri bu nedenle çok rahat ve çevre dostu bir temizlik yöntemi sunar.

SİZİN İÇİN ÜCRETSİZ HEDİYE: Pakete paslanmaz çelik klavye çektirmesi ve temizleme fırçası dahildir. Klavyede toz ve kir biriktiğinde, tuş kapaklarını çıkarmak için tuş kapağı çıkarıcısını kullanabilir ve daha sonra her küçük köşeyi çıkmaz sokaklar olmadan temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda, fırça ile boşluğu da temizleyebilirsiniz. Artık eksik klavye temizliği konusunda endişelenmeyin.

Şebeke ile çalışan a101 bot kadın sadece bir güç bağlantısı varsa çalıştırılabilir, ancak en güçlü emme gücüne, genellikle otomatik detaylandırma için en iyi temizleme eklerine sahiptirler ve işlerini farklı yüzeylerde iyi yapabilirler.

Birçok Roborock vakum robotu halıları bağımsız olarak tanıyabilir. Bu şekilde, burada da optimum temizlik sonuçları elde etmek için emme gücünüzü otomatik olarak artırabilirsiniz. Ancak, evde birkaç Xiaomi Smart-Home cihazı kullanıyorsanız, Xiaomi Mi Home Uygulamasını tavsiye ederiz. Tüm cihazlar daha sonra bir uygulama aracılığıyla kontrol edilebilir.

Onları çeşitli görevler için kullanırlar. Genellikle zemini, döşemeyi, kanepeyi, ulaşılması zor köşeleri vb. Emmek için çok sayıda aksesuarla donatılmıştır. teslim.

İyi ekipman: a101 bot kadın dört ataşmanla birlikte gelir, böylece her zemin kaplaması için (parke, döşeme, halı vb.).) bir alternatif mevcuttur. Ayrıca uzun teleskopik bir tüp, uzun boylu eski duvarların bile örümcek ağlarından ve benzerlerinden kurtulabilmesi ve örneğin ısıtma sisteminde küçük çatlaklarda can sıkıcı emme çalışması için bir ortak meme vardır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku