A101 bozuk

★★★★☆

A101 bozuk fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. A101 bozuk ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al A101 bozuk?

Ecotest ayrıca hem a101 bozuk çanta ile hem de çanta olmadan yakından bakar. Testte lensler ve pirinç şeklinde gösterilen kaba kiri emerken, şaşırtıcı bir şekilde tüm modellerin yarısı başarısız olur. Bununla birlikte, kullanım açısından herkes iyi durumdadır. ÖKO-TEST test cihazları, genel olarak daha fazla emme gücüne sahip oldukları için çantalarla da ikna oldular. ÖKO-TEST yıkıcı karar için en uygun modeli alır.

Pil emme cihazlarımız emme kriterlerinde veya. Emme gücü hem pürüzsüz sert zeminlerde hem de kabarık halılarda değerlendirildi. Burada vantuzlar her türlü kirle başa çıkmak zorunda kaldı. Ayrıca, tüm olası emme seviyelerinde pil ömrü ve elektrikli süpürgenin şarj istasyonuna asılması gereken süre bizim için özellikle önemliydi. Tabii ki, kir de toz kabından çıkarılmalı ve bu ve filtre eki temizlenmelidir. Bunun ne kadar iyi ve kolay çalıştığını da test ettik. Çeviklik, hacim ve dahil edilen aksesuarlar ve genellikle ekipman ve kullanım da test kriterleri arasındadır ve notlara yansıtılır.

Zamanla, özellikle yukarıda açıklanan düzenli bakım ihmal edilirse, bir çamaşır makinesinin ömrü boyunca az çok büyük arızalar meydana gelebilir. Bu hatalar her zaman o kadar ciddi değildir, çamaşır makinesinin değiştirilmesi gerekir, çünkü çözüm birçok durumda basittir ve hatta özel bir teknisyenin müdahalesini gerektirmez.

a101 bozuk ile tozlu modellere taze rüzgar geldi. Aynı zamanda çevre dostu olan en iyisi. Çünkü çantaların can sıkıcı satın alınması mümkün değil. Bu ek atıklarla sonuçlanmaz. Torbasız operasyon alerji hastaları için gerçek bir artıdır. Çünkü siklon emerken toz parçacıklarını döndürmez ve kaptaki toz ve kir hızlı ve zahmetsizce atılır. Siklonun satın alınması daha pahalı olabilir, ancak torbasız işlem zamanla çok fazla ödeme yapar. Tüm halı ve sert zeminler için daha verimli ve uygun bir modeldir. Bunlar fayans, laminat ve parke içerir. Tam bir kapta bile, kilometre önemli ölçüde kısıtlanmamıştır. Geleceğin en iyisi. Ayrıca, koku gelişimi belirlenemedi. İnce burunlar için devreye giren bir başka artı nokta. Mükemmel hit birçok genç müşteri için güvenli olan en iyi olanı.

Şarj istasyonu ve pil: Emme robotlarının fonksiyon aralığı şu anda çok büyük. Farklı katlara bağımsız olarak tırmanmak henüz bunlardan biri değildir. Kullanıcılar akıllı yardımcısı ilgili kata taşımalıdır. Şarj istasyonu hareket ettirilmeyecekse, pil buna göre güçlü olmalı ve emme robotu ara şarj olmadan birkaç kat oluşturmalıdır. Emme robotunun işten sonra şarj istasyonuna geri dönmesi de önemlidir. Şarj istasyonu farklı bir seviyedeyse bu mümkün değildir. Daha iyi: Emme robotu, temizleme işlemi tamamlandığında otomatik olarak başlangıç noktasına geri dönmeli ve ardından otomatik olarak kapanmalıdır.

Ancak bu gerekliyse, birlikte verilen fırça tutucu pratiktir. İki fırça için alan sunar ve emme borusuna kolayca takılabilir, böylece her zaman elinizin altında fırçalara ihtiyacınız vardır.

Vurgulanması gereken bir diğer husus, a101 bozuk tabanında zemini aydınlatan ve tiftik ve kiri çok daha görünür ve uzaktan kumandalı hale getiren bir dizi LED ışığının daha verimli emilmesidir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku