A101 çekmeceli

★★★★☆

A101 çekmeceli fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. A101 çekmeceli ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar A101 çekmeceli?

a101 çekmeceli öncelikle geleneksel olan gibi kir ve toz da toplaması gereken bir tanesidir. Bununla birlikte, büyük bir fark vardır: mikroskobik toz parçacıkları, hayvan kılı ve Co. alerji hastaları için en az bir özel filtrede dolaşın.

Otomatik navigasyon dönüşü: Pil gücü şarj istasyonuna düşürüldüğünde robotun otomatik dönüşü. Depo, yükleme işlemi sırasında herhangi bir temizleme suyu üretmez. Bizim...

Hayvan saçlarını temizlemek için bir robot yöntemi arayın? BObsweep PetHair emme robotu bir süpürge ve paspastır. Sadece kiri ve saçı emmekle kalmaz, aynı zamanda pençe baskılarını siler ve zeminden kılıçlar.

Miele'nin ganimetsiz a101 çekmeceli modellerinin tümü Vortex teknolojisi ile donatılmıştır. Bu teknoloji, farklı zemin tiplerinin güçlü ve hijyenik olarak temizlenmesini sağlar.

Ancak silme işlevine sahip bir emme robotu, bir evcil hayvan sahibi olarak sizin için çok ilginç olabilir, ancak bu noktada açıkça vurgulamak istiyoruz: hibrit modellerin silme performansı her zaman iyileştirilir, ancak şu anda zeminleri silme yerine geçmez el.

Artık G-Sync uyumlu, NVIDIA G-Sync uyumlu ekranlar NVIDIA tarafından onaylanmıştır ve GeForce grafik kartlarıyla sorunsuz çalışır, böylece ekran yırtılmadan ve optimum yenileme hızlarıyla oyun oynarsınız

Torbasız a101 çekmeceli, düşük ağırlığı nedeniyle özellikle pratiktir. Tüm teknoloji, ev cihazının boyutunu çok yerden tasarruf sağlayan küçük bir muhafazada birleştirilmiştir. Bir pil ile çalıştırılır, bu nedenle masalarda veya arabada çok kolay kullanılabilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku