A101 çocuk arabası

★★★★☆

A101 çocuk arabası fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. A101 çocuk arabası ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat A101 çocuk arabası?

Elektrikli fırçalı üç cihazla, özellikle aynı etkili bir şekilde uygulanır, kimse ikna etmez. a101 çocuk arabası bu toz emisyon sınıfı A'ya sahip olan ve sonuç olarak özel bir şekilde güçlü filtre mekanizmasını birleştiren torbalarla bir listesi aşağıdadır:.

Şarj istasyonu ve pil: Emme robotlarının fonksiyon aralığı şu anda çok büyük. Farklı katlara bağımsız olarak tırmanmak henüz bunlardan biri değildir. Kullanıcılar akıllı yardımcısı ilgili kata taşımalıdır. Şarj istasyonu hareket ettirilmeyecekse, pil buna göre güçlü olmalı ve emme robotu ara şarj olmadan birkaç kat oluşturmalıdır. Emme robotunun işten sonra şarj istasyonuna geri dönmesi de önemlidir. Şarj istasyonu farklı bir seviyedeyse bu mümkün değildir. Daha iyi: Emme robotu, temizleme işlemi tamamlandığında otomatik olarak başlangıç noktasına geri dönmeli ve ardından otomatik olarak kapanmalıdır.

Her türlü kat: her türlü zemin için hızlı ve kolay temizlik ve parke zeminler, karo zeminler, halılar, merdivenler, köşeler, kanepeler, perdeler, arabalar, klavyeler ve mobilya altındaki alanlar gibi ulaşılması zor alanlar. Sert naylon kıllara sahip motorlu LED fırça kafası, tozu, hayvan saçlarını ve toprak kirini gidermek için halının derinliklerine nüfuz eder.

Watt cinsinden verilen a101 çocuk arabası gerçek performansı ile aldanmayın. Yüksek performans otomatik olarak iyi emiş gücü anlamına gelmezken, düşük performans mutlaka temizleme performansının zayıf olduğu anlamına gelmez. Gerçek emme gücü motorun performansına, kullanılan nozulun tasarımına ve emme borusunun uzunluğuna bağlıdır. Farklı modeller için ürün raporlarını okumak en iyisidir. Satın almadan önce, emme gücünün pratikte ne kadar iyi olduğu hakkında daha iyi bir izlenim edinebilirsiniz.

Eko-akıllı teknoloji, bu elektrikli süpürgenin bahsetmeye değer diğer özelliklerinden biridir. Sonuçta, tam şarj zaten ulaşılmışsa elektrikli süpürge otomatik olarak bakım şarjına geçer. Bu, pil hücrelerini korumaya hizmet eder, böylece bu cihazla pil ömrünün mümkün olduğunca uzun olduğunu varsayabilirsiniz. Kaba kirle bile, cihaz kolayca başa çıkabilir. Bunu geniş toz açıklığına borçlusunuz. Özel mafsal memesi doğrudan elektrikli süpürgeye entegre edildi. Gerekirse kolayca açılabilir. Katlanabilir döşeme fırçası da partinin bir parçasıdır. Böylece zor yerlerde bile istenen temizlik sonucundan yararlanabilirsiniz. Pamuk tazeliğine sahip koku ön filtresi, diğer büyük artı noktalardan biridir.

Aksesuarlar: teslimat kapsamı neleri içerir? Pil ve şarj istasyonu dahildir? Farklı nozullar ve ataşmanlar sadece zeminleri temizlemeye değil, aynı zamanda merdivenleri, açıları, köşeleri, duvarları, döşemeleri ve kumaşları da temizlemeye yardımcı olur. Eklem memesi, fırça, döşeme memesi ve zemin memesi ile birçok model mevcuttur. Bazı modeller, inatçı hayvan saçlarını döşemeden çeken özel bir hayvan saç fırçası ile donatılmıştır.

El tipi elektrikli süpürgenin a101 çocuk arabası pili bir şarj istasyonunda şarj edilir. Bu bir sokete bağlıdır. Pil elektrikli süpürgesi aynı zamanda bir ev gibi de işlev görebilir. X uzun pil ömrü

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku