A101 cocuk valizi

★★★★☆

A101 cocuk valizi fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. A101 cocuk valizi ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat A101 cocuk valizi?

Bu bölümde a101 cocuk valizi karşılaştırması size konuyla ilgili daha faydalı rakamlar, veriler ve gerçekler sunmak istiyoruz. Bu şekilde, satın alma kararı sizin için kesinlikle daha da kolaydır. Siklon teknolojisi şu anda özellikle talep görmektedir. Bir torbaya ihtiyaçları yoktur, bu nedenle arabadan gelen kir, toz ve kir sadece bir toplama kabına gelir. Bu kap kolayca boşaltılabilir ve temizlenebilir.

Bu durumda, sorun muhtemelen suyu dozlama tankının solenoid valfine besleyen hortumdur: bu hortum gevşerse veya kırılırsa, suyun çözülmesi amaçlanmışsa, yıkama işleminin hemen başlangıcında bir sızıntıya neden olur. deterjan.

Negatif iyon jeneratörü ve şık siyah gövde, bu ucuz hava temizleyicinin benzersiz özellikleridir. Ek olarak, hava temizleyici onu odadan odaya esnek bir şekilde taşıyacak kadar hafiftir. Ayrıca pratik: gazlar, evcil hayvan terazileri / saç veya küf sporları için üç özel filtre isteğe bağlı olarak mevcuttur.

Normal a101 cocuk valizi olduğu gibi, hayvan kılı toplayıcı üstleri için farklı boyutlar, stiller ve yürütme yetenekleri vardır. Seçtiğiniz stil, kendi yaşam alanınızın boyutlarına, ne kadar saç ve kepek işlediğinize (ve nereye) ve ne ödemek istediğinize bağlıdır.

Cihazın donatılması da önemli bir kriterdir. Kademeli bir buhar düzenlemesi mantıklıdır. Bu, cihazın ne kadar buhar yayması gerektiğini ayrı ayrı ayarlamak için kullanılabilir. Bu, buhar temizleyiciyi daha çok yönlü hale getirir, çünkü temizlenecek yüzeye zarar vermemek için her yerde aynı miktarda buhar ve buhar basıncı kullanılmamalıdır.

Dil asistanınızla birlikte çalışır - Google Asistan ve Alexa özellikli cihazlar aracılığıyla dil asistanlarıyla uyumluluk sayesinde, e-serisi evinizi kolayca temizler...

Toz kabının hacmi söz konusu olduğunda burada kesmeniz gerekebilir. Fırça ve nozul miktarı bu fiyat aralığında genellikle daha düşüktür. Kompakt a101 cocuk valizi gibi basit, klasik bir model arıyorsanız, bu fiyat aralığında bulacaksınız.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku